oktober
petek
oktober
petek

Apollon Musagète / Oedipus rex

Igor Stravinski


Drugi dogodkiI balet / operatorij, abonma Petek in izven
18:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Aleksandar Marković

Georgeta Capraroiu, Regina Križaj, Barbara Marič, Barbara Potokar, Urša Vidmar, Iulian Ermalai, Tomaž Horvat, Gaj Rudolf, Gregor Guštin

Irakli Murjikneli k. g.
Ana Dežman k. g.
Saša Čano
Peter Martinčič
Zoran Potočan
Matej Vovk
Janja Majzelj k. g.
oktober
sobota
oktober
sobota

Apollon Musagète / Oedipus rex

Igor Stravinski


Drugi dogodkiI balet / operatorij, abonma Sobota in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Aleksandar Marković

Georgeta Capraroiu, Regina Križaj, Barbara Marič, Barbara Potokar, Urša Vidmar, Iulian Ermalai, Tomaž Horvat, Gaj Rudolf, Gregor Guštin

Branko Robinšak
Nuška Drašček
Peter Martinčič
Saša Čano
Janko Volčanšek k. g.
Matej Vovk
Janja Majzelj k. g.
oktober
torek
oktober
torek

Apollon Musagète / Oedipus rex

Igor Stravinski


Drugi dogodkiI balet / operatorij, abonma Torek in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Aleksandar Marković

Georgeta Capraroiu, Regina Križaj, Romana Kmetič, Barbara Potokar, Urša Vidmar, Goran Tatar, Tomaž Horvat, Gaj Rudolf, Gregor Guštin

Branko Robinšak
Nuška Drašček
Saša Čano
Peter Martinčič
Zoran Potočan
Matej Vovk
Janja Majzelj k. g.
oktober
četrtek
oktober
četrtek

Apollon Musagète / Oedipus rex

Igor Stravinski


Drugi dogodkiI balet / operatorij, abonma četrtek in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Aleksandar Marković

Georgeta Capraroiu, Regina Križaj, Romana Kmetič, Barbara Potokar, Urša Vidmar, Goran Tatar, Tomaž Horvat, Gaj Rudolf, Gregor Guštin

Irakli Murjikneli k. g.
Ana Dežman k. g.
Peter Martinčič
Saša Čano
Janko Volčanšek k. g.
Gregor Ravnik k. g.
Janja Majzelj k. g.
oktober
sobota
oktober
sobota

Apollon Musagète / Oedipus rex

Igor Stravinski


Drugi dogodkiI balet / operatorij, abonma Balet in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Aleksandar Marković

Georgeta Capraroiu, Regina Križaj, Barbara Marič, Barbara Potokar, Urša Vidmar, Iulian Ermalai, Tomaž Horvat, Gaj Rudolf, Gregor Guštin

Irakli Murjikneli k. g.
Ana Dežman k. g.
Saša Čano
Peter Martinčič
Zoran Potočan
Gregor Ravnik k. g.
Janja Majzelj k. g.
oktober
četrtek
oktober
četrtek

Capuleti in Montegi

Vincenzo Bellini


OperaI abonma Premiera in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Premiera Premiera
oktober
petek
oktober
petek

Capuleti in Montegi

Vincenzo Bellini


OperaI abonma Petek in izven
18:00
SNG Opera in balet Ljubljana
oktober
sobota
oktober
sobota

Capuleti in Montegi

Vincenzo Bellini


OperaI abonma Sobota in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
oktober
torek
oktober
torek

Capuleti in Montegi

Vincenzo Bellini


OperaI abonma Torek in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
oktober
sreda
oktober
sreda

Čarobna piščal

Wolfgang Amadeus Mozart


OperaI izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Marko Hribernik

Luka Ortar k. g.
David Jagodic k. g.
Martina Burger k. g.
Matjaž Robavs k. g.
Zala Hodnik k. g.
Rusmir Redžić
Petra Vrh Vrezec k. g.
Eva Černe k. g.
Polona Kante Pavlin
Inez Osina Rues k. g.
Pia Novak k. g.
Eva Česen k. g.
Sara Ognjanović k. g.
Aljaž Žgavc
Janko Volčanšek k. g.
Rok Bavčar
oktober
četrtek
oktober
četrtek

Capuleti in Montegi

Vincenzo Bellini


OperaI abonma Četrtek in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
oktober
petek
oktober
petek

Čarobna piščal

Wolfgang Amadeus Mozart


OperaI izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Marko Hribernik

Saša Čano
Gregor Ravnik k. g.
Nika Gorič k. g.
Jože Vidic
Martina Robinšak k. g.
Matej Vovk
Zinovia Zafeiriadou Vidovič k. g.
Eva Černe k. g.
Polona Kante Pavlin
Elena Dobravec
Ana Došler k. g.
Brina Vukovič k. g.
Eva Lavriha k. g.
Aljaž Žgavc k. g.
Silvo Škvarč
Janko Volčanšek k. g.
oktober
sobota
oktober
sobota

Čarobna piščal

Wolfgang Amadeus Mozart


OperaI izven
18:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Marko Hribernik

Luka Ortar k. g.
David Jagodic k. g.
Martina Burger k. g.
Matjaž Robavs k. g.
Zala Hodnik k. g.
Rusmir Redžić
Zinovia Zafeiriadou Vidovič k. g.
Eva Černe k. g.
Štefica Stipančević k. g.
Sabina Gruden k. g.
Pia Novak k. g.
Eva Česen k. g.
Sara Ognjanović k. g.
Aljaž Žgavc
Janko Volčanšek k. g.
Rok Bavčar

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.