Kdo smo

Direktor
Staš Ravter

Vodja administracije
Barbara Hrovat
T: + 386 (0) 1 24 15 920
E: barbara.hrovat@opera.si

Vodja za stike z javnostjo
Barbara Čepirlo
T: +386 1 24 15 910
M: +386 41 218 557
F: +386 1 24 11 735
E: info@opera.si, barbara.cepirlo@opera.si

. . . . . . . . .

Umetniški direktor opere
Marko Hribernik
E: marko.hribernik@opera.si

Umetniški direktor baleta
Renato Zanella
E: renato.zanella@balet.si

. . . . . . . . .

Poslovni vodja programa
Ivan Pal
T: +386 1 24 15 907
E: ivan.pal@opera.si

. . . . . . . . .

Trženje

Janez Rozman, vodja
T: +386 1 24 15 901
E: janez.rozman@opera.si

Maja Tiran
T: +386 1 24 15 904
E: marketing@opera.si, maja.tiran@opera.si

Cecilia Fink Cerar, informatorka - organizatorka
T: +386 1 24 15 904
E: cecilia.cerar@opera.si

Tea Žužek, prodaja mladinskih predstav
T: +386 1 24 15 929
E: tea.zuzek@opera.si

Janja Pikš
T: +386 1 24 15 908
E: janja.piks@opera.si

Vesna Jelić, blagajničarka
T: +386 1 24 15 959
E: blagajna@opera.si

. . . . . . . . .

Produkcija

Nives Fras, vodja
T:+386 1 24 15 905
E: nives.fras@opera.si

Brigita Gojić, organizatorka kulturnega programa
T:+386 1 24 15 903
E: brigita.gojic@opera.si

Roman Pušnjak, producent
T: +386 1 24 15 915
E: roman.pusnjak@opera.si

Gregor Žužek, strokovni delavec
T:+386 1 24 15 929
E: gregor.zuzek@opera.si

. . . . . . . . .

Kadrovska služba

Majda Pogorelčnik, vodja
T:+386 1 24 15 912
E: majda.pogorelcnik@opera.si

Saša Komat, referentka
T: +386 1 24 15 923
E: sasa.komat@opera.si

. . . . . . . . .

Finančno-računovodska služba

mag. oec. Nuška Smolič, vodja finančno-računovodske službe
T: +386 1 24 15 911
E: nusa.smolic@opera.si

Damjana Renko, glavni računovodja
T: +386 1 24 15 925
E: damjana.renko@opera.si

Martina Zdešar, obračun plač
T: +386 1 24 15 927
E: martina.zdesar@opera.si

Andreja Pajtak, saldakonti, likvidatura
T: +386 1 24 15 926
E: andreja.pajtak@opera.si

Mira Malc, blagajna, honorarji
T: +386 1 24 15 928
E: mira.malc@opera.si

. . . . . . . . .

Dramaturgija

Tatjana Ažman, dramaturginja
T: +386 1 24 15 919
E: tatjana.azman@opera.si

Marja Filipčič Redžić, lektorica
T: +386 1 24 15 934
E: marja.filipcic-redzic@opera.si

. . . . . . . . .

Arhiv

Sonja Kerin Krek, arhivistka
E: sonja.kerin-krek@opera.si

Damjan Kozole, Gregor Zorko, notni arhiv
T: +386 1 24 15 990
E: arhiv@opera.si

. . . . . . . . .

Tehnična služba SNG Opera in balet Ljubljana

Matjaž Štern, vodja službe
E: matjaz.stern@opera.si

Tehnična pisarna: Maja Devetak*
Odrski mojster vodja: Franci Stanonik
Mojster luči: Jasmin Šehić
Rekviziterja: Sandi Dragičević, Jasmin Muzafirović
Vodja maskerjev – lasuljarjev: Marijanka Sešek
Vodja frizerjev – lasuljarjev: Nevenka Zajc
Vodja moške garderobe: Vida Markelj
Vodja ženske garderobe: Ksenija Šehić
Scensko-odrska mojstra: Simon Gorenc, Darko Obreza
Operaterja na scenskem pultu: Mirzet Omanović, Tomaž Drobež
Mojster na lučnem pultu: Mitja Ščuka
Avdio tehnik: Luka Berden
Video tehnik: Matija Grošelj*
Vzdrževalec: Andrej Colja
Scenski tehniki: Jaka Klenovšek, Blaž Rejec, Matej Rudolf,
Odrski delavci: Janez Bratun, Jovan Spasić, Matjaž Srpan
Lučna tehnika: Zlatko Bašić, Saša Jozić
Maskerja – lasuljarja: Sašo Vene, Patricija Frelih*
Frizer – lasuljar: Aljaž Kos
Garderoberke za moške: Jasna Omanović, Marjetka Prašnikar Repše, Špela Humo
Garderoberke za ženske: Mojca Kristan, Brankica Škondra, Ana Matović
Šivilja za drobna popravila kostumov: Lidija Hribar
Garderoberka v fundusu in izposoja kostumov: Maja Sušnik
Aranžer – organizator orkestrske postavitve: Jernej Križanec
Voznik kamiona: Jože Markič*
Udeleženec javnih del: Luka Jelšnik

. . . . . . . . .

Gledališki atelje SNG Opera in balet Ljubljana in SNG Drama Ljubljana

Vodja: Matjaž Arčan
E: arcan@gledaliskiatelje.si
E: tajnistvo@gledaliskiatelje.si

. . . . . . . . .

Svet zavoda

Tomaž Rode, predsednik
Ingrid Gortan
Luka Nabergoj
Nenad Firšt
Mateja Demšič
Slavko Savinšek

Strokovni svet

Vojko Vidmar, predsednik
Danica Dolinar, namestnica predsednika
Robert Brezovar
Tomaž Habe
Sonja Kerin Krek
Matjaž Robavs

. . . . . . . . .

 

Ustanoviteljica SNG Opera in balet Ljubljana je Vlada Republike Slovenije.

Spored financira Ministrstvo za kulturo Republike Slovenije.

 

* Zunanja sodelavka / zunanji sodelavec
**Zaposleni v okviru operacije Podpora novim kariernim perspektivam