marec
sobota
marec
sobota

La traviata

Giuseppe Verdi


OperaI abonma Operna klasika in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Loris Voltolini

Urška Arlič Gololičič
Galja Gorčeva
Dunja Spruk
Aljaž Farasin
Marko Kobal
Rusmir Redžić
Anton Habjan
Juan Vasle
Rok Bavčar
Aljaž Žgavc
Juraj Pajanović
Silvo Škvarč
marec
nedelja
marec
nedelja

Slavnostni koncert

Gostičevi dnevi


OperaI izven, predstava v okviru 18. Gostičevih dnevov
17:00
Kulturni dom Franca Bernika Domžale
marec
četrtek
marec
četrtek

Pepelka

Gioacchino Rossini


OperaI abonma Premiera in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Simon Krečič

Nuška Drašček Rojko k. g.
Dejan M. Vrbančič
Slavko Savinšek
Saša Čano
Peter Martinčič
Štefica Stipančević k. g.
Rebeka Radovan
Premiera Premiera
marec
petek
marec
petek

Pepelka

Gioacchino Rossini


OperaI abonma Petek in izven
18:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Simon Krečič

Elena Dobravec
Aco Aleksander Bišćević k. g.
Darko Vidic k. g.
Zoran Potočan
Tomaž Štular k. g.
Martina Burger k. g.
Norina Radovan
marec
sobota
marec
sobota

Pepelka

Gioacchino Rossini


OperaI abonma Sobota in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Simon Krečič

Nuška Drašček Rojko k. g.
Dejan M. Vrbančič
Slavko Savinšek
Saša Čano
Peter Martinčič
Štefica Stipančević k. g.
Rebeka Radovan
marec
ponedeljek
marec
ponedeljek

Pepelka

Gioacchino Rossini


OperaI za šolske skupine
11:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Simon Krečič

Elena Dobravec
Aco Aleksander Bišćević k. g.
Darko Vidic k. g.
Zoran Potočan
Tomaž Štular k. g.
Martina Burger k. g.
Norina Radovan
marec
torek
marec
torek

Pepelka

Gioacchino Rossini


OperaI abonma Torek in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Simon Krečič

Nuška Drašček Rojko k. g.
Dejan M. Vrbančič
Slavko Savinšek
Saša Čano
Peter Martinčič
Dunja Spruk
Rebeka Radovan
marec
sreda
marec
sreda

Picko in Packo

Gisbert Näther


Balet
10:00
Novo mesto
Obvestilo Barbara Potokar, Luka Žiher
Marin Ino, Hugo Mbeng / Elli Purkunen, Filippo Jorio
Georgeta Capraroiu
Olga Kori
Tasja Šarler, Mariša Nač, Sorina Dimache
Filip Viljušić
Gaj Rudolf
Urša Vidmar
Yuki Seki
Goran Tatar
Enisa Hodžić, Romana Kmetič, Eva Gašparič, Metka Beguš, Lara Flegar, Chie Kato, Neža Rus
Yujin Muraishi
Cosmin Agavriloaeoi
Owen Lane
marec
sreda
marec
sreda

Picko in Packo

Gisbert Näther


Balet
11:30
Novo mesto
Obvestilo Barbara Potokar, Luka Žiher
Marin Ino, Hugo Mbeng / Elli Purkunen, Filippo Jorio
Georgeta Capraroiu
Olga Kori
Tasja Šarler, Mariša Nač, Sorina Dimache
Filip Viljušić
Gaj Rudolf
Urša Vidmar
Yuki Seki
Goran Tatar
Enisa Hodžić, Romana Kmetič, Eva Gašparič, Metka Beguš, Lara Flegar, Chie Kato, Neža Rus
Yujin Muraishi
Cosmin Agavriloaeoi
Owen Lane
marec
četrtek
marec
četrtek

Picko in Packo

Gisbert Näther


Balet
17:00
Novo mesto
Obvestilo Barbara Potokar, Luka Žiher
Marin Ino, Hugo Mbeng / Elli Purkunen, Filippo Jorio
Georgeta Capraroiu
Olga Kori
Tasja Šarler, Mariša Nač, Sorina Dimache
Filip Viljušić
Gaj Rudolf
Urša Vidmar
Yuki Seki
Goran Tatar
Enisa Hodžić, Romana Kmetič, Eva Gašparič, Metka Beguš, Lara Flegar, Chie Kato, Neža Rus
Yujin Muraishi
Cosmin Agavriloaeoi
Owen Lane
marec
četrtek
marec
četrtek

Pepelka

Gioacchino Rossini


OperaI abonma Četrtek in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: David Švec

Elena Dobravec
Aco Aleksander Bišćević k. g.
Darko Vidic k. g.
Zoran Potočan
Tomaž Štular k. g.
Martina Burger k. g.
Norina Radovan
marec
petek
marec
petek

Picko in Packo

Gisbert Näther


Balet
10:00
Novo mesto
Obvestilo Barbara Potokar, Luka Žiher
Marin Ino, Hugo Mbeng / Elli Purkunen, Filippo Jorio
Georgeta Capraroiu
Olga Kori
Tasja Šarler, Mariša Nač, Sorina Dimache
Filip Viljušić
Gaj Rudolf
Urša Vidmar
Yuki Seki
Goran Tatar
Enisa Hodžić, Romana Kmetič, Eva Gašparič, Metka Beguš, Lara Flegar, Chie Kato, Neža Rus
Yujin Muraishi
Cosmin Agavriloaeoi
Owen Lane
marec
petek
marec
petek

Picko in Packo

Gisbert Näther


Balet
11:30
Novo mesto
Obvestilo Barbara Potokar, Luka Žiher
Marin Ino, Hugo Mbeng / Elli Purkunen, Filippo Jorio
Georgeta Capraroiu
Olga Kori
Tasja Šarler, Mariša Nač, Sorina Dimache
Filip Viljušić
Gaj Rudolf
Urša Vidmar
Yuki Seki
Goran Tatar
Enisa Hodžić, Romana Kmetič, Eva Gašparič, Metka Beguš, Lara Flegar, Chie Kato, Neža Rus
Yujin Muraishi
Cosmin Agavriloaeoi
Owen Lane
marec
petek
marec
petek

Pepelka

Gioacchino Rossini


OperaI abonma Družinski in izven
18:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Simon Krečič

Nuška Drašček Rojko k. g.
Dejan M. Vrbančič
Slavko Savinšek
Saša Čano
Tomaž Štular k. g.
Štefica Stipančević k. g.
Rebeka Radovan
marec
sobota
marec
sobota

Madama Butterfly

Giacomo Puccini


OperaI izven, predstava v okviru 18. Gostičevih dnevov
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Loris Voltolini

Mirjam Tola k. g.
Elena Dobravec
Ana Dežman k. g.
Aljaž Farasin
Jože Vidic
Andrej Debevec
Darko Vidic k. g.
Janko Volčanšek k. g.
Anton Habjan
Robert Brezovar
Mojca Tiran
Višnja Fičor
Kristina Šuster
marec
sreda
marec
sreda

Pepelka

Gioacchino Rossini


OperaI izven
19:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Simon Krečič

Elena Dobravec
Aco Aleksander Bišćević k. g.
Darko Vidic k. g.
Zoran Potočan
Tomaž Štular k. g.
Dunja Spruk
Norina Radovan
marec
četrtek
marec
četrtek

Figarova svatba

Wolfgang Amadeus Mozart


OperaI izven
19:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Igor Švara

Ivan Andres Arnšek
Maja Ceglar
Zala Hodnik
Luka Ortar
Inez Osina
Anemarija Štefančič
Saša Čano
David Čadež
Matej Vovk
Urška Kastelic
Anton Habjan
marec
petek
marec
petek

Gorenjski slavček

Anton Foerster


OperaI izven
19:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Marko Gašperšič

Mirjam Kalin
Norina Radovan
Matej Vovk
Slavko Savinšek
Petra Vrezec k. g.
Peter Martinčič
Andrej Debevec
Darko Vidic k. g.
Juan Vasle
marec
sobota
marec
sobota

Carmen

Georges Bizet


OperaI izven
19:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Jaroslav Kyzlink

Janko Volčanšek k. g.
Branko Robinšak
Lucas Somoza Osterc k. g.
Jože Vidic
Edvard Strah
Andrej Debevec
Nuška Drašček Rojko k. g.
Urška Breznik
Eva Černe k. g.
Galja Gorčeva
Tomaž Zadnikar
marec
torek
marec
torek

Figarova svatba

Wolfgang Amadeus Mozart


OperaI za šolske skupine
11:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Igor Švara

Ivan Andres Arnšek
Maja Ceglar
Zala Hodnik
Luka Ortar
Inez Osina
Anemarija Štefančič
Juan Vasle
David Čadež
Matej Vovk
Urška Kastelic
Anton Habjan
marec
sreda
marec
sreda

Figarova svatba

Wolfgang Amadeus Mozart


OperaI za šolske skupine
11:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Igor Švara

Ivan Andres Arnšek
Maja Ceglar
Zala Hodnik
Luka Ortar
Inez Osina
Anemarija Štefančič
Juan Vasle
David Čadež
Matej Vovk
Urška Kastelic
Anton Habjan
marec
četrtek
marec
četrtek

Dnevnik Ane Frank

Grigorij Frid


OperaI za šolske skupine
11:00
SNG Opera in balet Ljubljana, -3
Obvestilo Dirigentka: Mojca Lavrenčič

Katja Konvalinka k. g.
marec
petek
marec
petek

Dnevnik Ane Frank

Grigorij Frid


OperaI izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana, -3
Obvestilo Dirigentka: Mojca Lavrenčič

Katja Konvalinka k. g.

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.