maj
petek
maj
petek

Madama Butterfly

Giacomo Puccini


OperaI izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Loris Voltolini

Mirjam Tola k. g.
Irena Parlov k. g.
Inez Osina k. g.
Branko Robinšak
Marko Kobal
Andrej Debevec
Rok Bavčar
Juan Vasle
Robert Brezovar
Anton Habjan
Mojca Tiran
Višnja Fičor
Kristina Šuster
maj
sobota
maj
sobota

La traviata

Giuseppe Verdi


OperaI izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Aleksandar Spasić

Martina Zadro
Galja Gorčeva
Dunja Spruk
Edvard Strah
Ivan A. Arnšek
Sebastjan Savnik
Anton Habjan
Rok Bavčar
Zoran Potočan
Aljaž Žgavc
Juraj Pajanović
Silvo Škvarč
maj
ponedeljek
maj
ponedeljek

Dnevnik Ane Frank

Grigorij Frid


OperaI za šolske skupine
11:00
SNG Opera in balet Ljubljana, -3
Obvestilo Dirigent: Mojca Lavrenčič

Katja Konvalinka k.g.
maj
sobota
maj
sobota

Madama Butterfly

Giacomo Puccini


OperaI izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Loris Voltolini

Lucia Premerl k. g.
Irena Parlov k. g.
Inez Osina k. g.
Branko Robinšak
Ivan A. Arnšek
Andrej Debevec
Darko Vidic k. g.
Juan Vasle
Anton Habjan
Robert Brezovar
Mojca Tiran
Višnja Fičor
maj
četrtek
maj
četrtek

Fidelio

Ludwig van Beethoven


OperaI abonma Premiera in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Jaroslav Kyzlink

Urška Breznik
Barbara Cerar k. g.
Jaroslav Březina k. g.
Jože Vidic
Saša Čano
Urška Arlič Gololičič
Aljaž Farasin
Peter Martinčič
Edvard Strah
Rok Bavčar
Premiera Premiera
maj
sobota
maj
sobota

Fidelio

Ludwig van Beethoven


OperaI abonma Sobota in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Jaroslav Kyzlink

Urška Breznik
Barbara Cerar k. g.
Jaroslav Březina k. g.
Jože Vidic
Saša Čano
Urška Arlič Gololičič
Aljaž Farasin
Peter Martinčič
Edvard Strah
Rok Bavčar
maj
ponedeljek
maj
ponedeljek

Fidelio

Ludwig van Beethoven


OperaI abonma Operna klasika in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Jaroslav Kyzlink

Urška Breznik
Barbara Cerar k. g.
Jaroslav Březina k. g.
Jože Vidic
Saša Čano
Urška Arlič Gololičič
Aljaž Farasin
Peter Martinčič
Edvard Strah
Rok Bavčar
maj
sreda
maj
sreda

Picko in Packo

Gisbert Näther


BaletI za šolske skupine
11:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Barbara Potokar in Luka Žiher
Elli Purkunen in Filippo Jorio
Georgeta Capraroiu
Olga Kori
Tasja Šarler, Mariša Nač, Sorina Dimache
Filip Viljušić
Gaj Rudolf
Urša Vidmar
Mariša Nač in Tasja Šarler
Yuki Seki
Goran Tatar
Enisa Hodžić, Romana Kmetič, Eva Gašparič, Metka Beguš, Lara Flegar, Chie Kato, Neža Rus
Yujin Muraishi
Sorina Dimache in Filip Viljušić
Cosmin Agavriloaeoi
Owen Lane
maj
sreda
maj
sreda

Picko in Packo

Gisbert Näther


BaletI izven
17:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Barbara Potokar in Luka Žiher
Marin Ino in Hugo Mbeng
Georgeta Capraroiu
Olga Kori
Tasja Šarler, Mariša Nač, Sorina Dimache
Filip Viljušić
Gaj Rudolf
Urša Vidmar
Mariša Nač in Tasja Šarler
Yuki Seki
Goran Tatar
Enisa Hodžić, Romana Kmetič, Eva Gašparič, Metka Beguš, Lara Flegar, Chie Kato, Neža Rus
Yujin Muraishi
Sorina Dimache in Filip Viljušić
Cosmin Agavriloaeoi
Owen Lane
maj
četrtek
maj
četrtek

Picko in Packo

Gisbert Näther


BaletI za šolske skupine
10:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Barbara Potokar in Luka Žiher
Elli Purkunen in Filippo Jorio
Barbara Marič
Olga Kori
Tasja Šarler, Mariša Nač, Sorina Dimache
Filip Viljušić
Gaj Rudolf
Urša Vidmar
Mariša Nač in Tasja Šarler
Yuki Seki
Goran Tatar
Enisa Hodžić, Romana Kmetič, Eva Gašparič, Metka Beguš, Lara Flegar, Chie Kato, Neža Rus
Yujin Muraishi
Sorina Dimache in Filip Viljušić
Cosmin Agavriloaeoi
Owen Lane
maj
četrtek
maj
četrtek

Picko in Packo

Gisbert Näther


BaletI za šolske skupine
11:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Barbara Potokar in Luka Žiher
Marin Ino in Hugo Mbeng
Barbara Marič
Olga Kori
Tasja Šarler, Mariša Nač, Sorina Dimache
Filip Viljušić
Gaj Rudolf
Urša Vidmar
Mariša Nač in Tasja Šarler
Yuki Seki
Goran Tatar
Enisa Hodžić, Romana Kmetič, Eva Gašparič, Metka Beguš, Lara Flegar, Chie Kato, Neža Rus
Yujin Muraishi
Sorina Dimache in Filip Viljušić
Cosmin Agavriloaeoi
Owen Lane
maj
četrtek
maj
četrtek

Nabucco

Giuseppe Verdi


OperaI zaključena za združenje Manager
20:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Loris Voltolini

Marko Kobal
Branko Robinšak
Juan Vasle
Elena Zelenskaya k. g.
Elena Dobravec
Zoran Potočan
Aljaž Žgavc
Kristina Šuster
maj
petek
maj
petek

Fidelio

Ludwig van Beethoven


OperaI abonma Petek in izven
18:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Jaroslav Kyzlink

Urška Breznik
Barbara Cerar k. g.
Jaroslav Březina k. g.
Jože Vidic
Saša Čano
Urška Arlič Gololičič
Aljaž Farasin
Peter Martinčič
Edvard Strah
Rok Bavčar
maj
sobota
maj
sobota

Nabucco

Giuseppe Verdi


OperaI abonma Družinski in izven
18:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Loris Voltolini

Marko Kobal
Matej Vovk
Juan Vasle
Rebeka Radovan
Norina Radovan
Zoran Potočan
Rusmir Redžić
Kristina Šuster
maj
nedelja
maj
nedelja

Fidelio

Ludwig van Beethoven


OperaI abonma Nedelja in izven
18:00
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Jaroslav Kyzlink

Peter Martinčič
Robert Vrčon
Jaroslav Březina k. g.
Urška Breznik
Saša Čano
Urška Arlič Gololičič
Aljaž Farasin
Aljaž Žgavc
Robert Brezovar
Barbara Cerar k. g.
maj
torek
maj
torek

Fidelio

Ludwig van Beethoven


OperaI abonma Torek in izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Jaroslav Kyzlink

Peter Martinčič
Robert Vrčon
Jaroslav Březina k. g.
Urška Breznik
Saša Čano
Urška Arlič Gololičič
Aljaž Farasin
Aljaž Žgavc
Robert Brezovar
Barbara Cerar k. g.
maj
sreda
maj
sreda

Carmen

Georges Bizet


OperaI izven
19:30
SNG Opera in balet Ljubljana
Obvestilo Dirigent: Jaroslav Kyzlink

Janko Volčanšek k. g.
Aljaž Farasin
Slavko Savinšek
Jože Vidic
Edvard Strah
Andrej Debevec
Irena Parlov k. g.
Martina Burger k. g.
Štefica Stipančevič k. g.
Zdenka Gorenc
Tomaž Zadnikar

Pridržujemo si pravico do spremembe programa.